Oznamy výboru KST Chemko Strážske

Ahojte, dávam Vám na stiahnutie tlačivá  na na súhlas so spracovaním a ochranou osobných údajov. Tieto papiere sú povinné  pre každého člena klubu a musím ich zaslať na centrálu.

Preto Vás prosím, kto má možnosť nech si vytlačí každé tlačivo obojstranne /3 tlačivá /, vypíše presne podľa občianskeho preukazu a hlavne podpíše. Vypísané a podpísané tlačivá , prosím,  vhoďte mi  do schránky, alebo  Jane Kovaľovej. Kto príde na Brekovský hrad 24.3.2019, tak budeme to tam aj zbierať. Kto nemá možnosť si to vytlačiť, na Brekovskom hrade si to vypíše a podpíše. 

Prečítajte si text nižšie, kde je vyjadrenie ústredia :

Ak nebude niečomu rozumieť, prosím prezvoňte mi. Eva

-----

Ahojte, v prílohe Vám posielam tlačivá na súhlas s ochranou osobných údajov.

Nieže by som bol zástancom tohto papierovania, ale európska únia to vyžaduje.

Zjednodušene, KST vždy spracúval osobné údaje, aj bude spracúvať, len teraz je na to potrebný papier. Jedná sa o papiere tri, ktoré by mal podpísať každý člen odboru alebo klubu KST. Jeden pre odbor, resp. klub, jeden pre región a jeden pre KST. V konečnom dôsledku bude potrebné mať súhlas od všetkých členov odborov, resp. klubov, nakoľko sa toto uplatňuje vo všetkých organizáciách. Osobné údaje sa v KST budú spracovávať na rôznorodé účely, akými sú: Poistenie, bezpečnosť (nahlasovanie ohrozeného účastníka podujatia na horskú službu), evidencia zdrojová, t. j. "u predsedu a hospodára", budúci informačný systém športu, platenie známok; je potrebné nezabudnúť, že na podujatiach sa vzájomne fotíme, kamerujeme, s týmto všetkým už nariadenie EÚ počíta a vyžaduje na to súhlas. Prípadné otázky si môžete u predsedov regiónov zosumarizovať a poslať mi ich. Nejdeme nikoho naháňať, aby to bolo tu a teraz, avšak na druhej strane je potrebné počítať aj s tým, že kto si chce osobné údaje na veky ponechať pre seba, nemôže byť zasa organizovaný.

Takže prajem všetkým nekomplikovaný priebeh a úspešný zber súhlasov!

Marek

 

Na stiahnutie: súhlas - osobné údaje - KST upr_.pdf (308580)
súhlas - osobné údaje - odbor upr_.pdf (353234)
súhlas - osobné údaje - región upr_.pdf (352612)
 

Vyhľadávanie

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode